Nous sommes tous les Parisiens

Wszyscy jesteśmy Paryżanami – Nous sommes tous les Parisiens – We all are Parisians- 我们都是巴黎人

Fundacja Pro Libeis et Arte, współdziałająca z przyjaciółmi z Francji, przygotowując dni międzynarodowe oraz działania na rzecz poszanowania i zrozumienia innych kultur, łączy się w tych dniach z liczną grupą przyjaciół z Francji. W tych dniach wszyscy jesteśmy Paryżanami.

Członkowie i Przyjaciele Fundacji

Fondation Pro Liberis et Arte se solidarise aujourd’hui avec nos amis français. Nous sommes convencus que par nos actions de respect et de compréhension des autres cultures nous nous rapprochons à vos valeurs. En ces jours nous sommes tous les Parisiens.

Membres et Amis de la Fondation

The Foundation Pro Arte et Liberis, cooperating with friends from France – preparing international days, and promoting respect and understanding of other cultures –  in these days we stay united with a large group of friends from France. We all are Parisians.
Members and Friends of the Foundation

Pro Arte et Liberis 基金会—与法国朋友合作,共同筹办国际日活动,尊重理解多元文化—我们与法国朋友同舟共济。

我们都是巴黎人。

基金会成员与朋友