Wielka wycieczka już w środę!

WIELKA WYCIECZKA JUŻ W ŚRODĘ 23.09 „ŻEGLOWANIE Z RADIEM OLSZTYN

Fundacja Pro Liberis et Arte oraz Fundacja Rozwoju Michelin organizują wspólnie wycieczkę, szkolenie radiowe  oraz pobyt nad jeziorem Krzywym

Uczniowie z sześciu szkół podstawowych SP Bezledy, SP Wojciechy, SP Żydowo, SP Galiny, SP Sokolica, SP Krawczyki, którzy brali udział w konkursie radiowym, przyjeżdżają do Radia Olsztyn i Telewizji Olsztyn. Po warsztatach radiowych pojawią się nad Jeziorem Krzywym, gdzie poznają tajemnice żeglowania.

Już teraz dziękujemy  Fundacji Rozwoju Michelin za wsparcie finansowe, wolontariuszom z Michelin za pomoc w organizacji wycieczki. Szczególnie dziękujemy Radiu Olsztyn za zorganizowanie warsztatów.

Już za kilka dni reportaż na stronie.